نرده راه پله فرفورژه

نرده راه پله فرفورژه

تولید و نصب نرده راه پله فرفورژه با قیمت مناسب و طراحی زیبا و منحصر به فرد. صنایع فلزی کاوه با هدف جلب رضایت مشتری تنوع گسترده ای از نرده های فلزی با قیمت مناسب ارائه می دهد.

نرده راه پله مدرن

نرده راه پله مدرن

تولید و نصب نرده راه پله مدرن با قیمت مناسب و طراحی زیبا و منحصر به فرد و ایمنی بالا. درصورتی که نیاز به مشاوره تخصصی دارید ،کارشناسان صنایع فلزی کاوه می توانند با بازدید رایگان از پروژه، در انتخاب بهترین مدل متناسب با بودجه و سایر فاکتورهای مدنظر

نرده راه پله CNC

نرده راه پله CNC

صنایع فلزی کاوه با هدف جلب رضایت مشتری تنوع گسترده ای از نرده های راه پله CNC با قیمت مناسب ارائه می دهد. تولید و نصب نرده راه پله CNC با قیمت مناسب و طراحی زیبا و منحصر به فرد.

نرده راه پله لوکس

نرده راه پله لوکس

مجموعه‌ای متنوع از نرده های راه پله لوکس با مناسب‌ترین قیمت‌ها فراهم کرده‌ایم. ساخت سفارشات نرده راه پله از میان مدل‌ها یا طرح دلخواه شما امکانپذیر است.

نرده راه پله

نرده راه پله

بهتر است برای ورود به دنیای نرده راه پله به دید یک همراه وارد شویم. همراهی که از بدو ورود به خانه قدم به قدم با ما می آید و لحظه ای از این همراهی خسته نمیشود. او به ما یاری میدهد تا پله ها را با خاطری آسوده تر طی کنیم. این همراه با گرفتن دستان کودکان, بزرگسالان و سالمندان کمک میکند تا راحت تر این مسیر را پیموده و با بودن در کنار آنها احساس اضطراب را در دلهایشان کم میکند. هر چقدر نرده راه پله یا این همراه همیشه حاضر به ما شبیه تر باشد انس بیشتری با او داریم از همین رو برای طیف های مختلف سلیقه انسانی نرده های مختلف در جنس ها و طرح های مختلف موجود است. به جرئت میتوان گفت نرده های فلزی از بهترین همراهان ما هستند چرا که ویژگی های این جنس بیشتر و برتر از سایر متریال هاست, ویژگی هایی همچون استحکام, ثبات, سختی, انعطاف پذیری در پوشش و غیره از جملگی آنهاست. ما با درکی صحیح از ماده و معنای آهن توانسته ایم با ایجاد فرم های متنوع و مناسب برای سلایق مختلف و حل و فصل نمودن مسائل فنی مربوط به آن این همراه جدایی ناپذیر را به چهار دسته اصلی تقسیم نماییم

نرده راه پله مدرن

شاکله این نرده ها از مقاطع توخالی و توپر بوده و در شکل ها و فرم های هندسی طراحی و ساخته میشوند.

نرده راه پله فر فورژه

این نرده ها از قطعات فولادی و چدنی حالت داده شده به وجود آمده که طرح آنها بیشتر از گل و گیاه اقتباس شده است

نرده راه پله cnc

چنین نرده هایی از ورق فولادی به ضخامت بیش از 4 میلیمتر که طرح خاصی از آن کسر شده به وجود می آید . این نوع نرده ی راه پله نیز مانند حفاظ روی دیوار در طرح های بسیار متنوعی قابل ساخت میباشند.

نرده راه پله سفارشی

بسیاری از معماران و طراحان داخلی و اشخاص طرح های خاصی با جزئیات خاص مد نظرشان بوده که میتوان با یکی از روش های فوق و یا ترکیبی از آنها نرده مورد نظرشان را ساخت.

نیاز به مشاوره و یا راهنمایی در رابطه با محصولات صنایع فلزی کاوه دارید ؟

جهت تماس با تیم پشتیبانی مشتریان ، یکی از راه های ارتباطی زیر را انتخاب نمایید

آدرس کارخانه : تهران، اسلامشهر، میدان باغ فیض، نبش کوچه یازدهم، صنایع فلزی کاوه * تلفن دفتر فروش 02128428500 تلفن پشتیبانی 02128421575 واحد حسابداری 02128422360

تلفن تماس : 021284270

موبایل : 09107500527

فکس : 02128427065

ایمیل : info@kmi.ir

صنایع فلزی کاوه را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اطلاع از محصولات جدید و شگفت انگیز و اطلاع از آخرین اخبار صنایع فلزی کاوه از طریق شبکه های اجتماعی